Ми у соцмережах
Наші друзі









 


 

   На базі церковних державних і приватних лісів в 1939 році було створене Антонівецьке лісництво. Яке приблизно в 1946 році приєднане до Забарівського лісництва. А в 1963 році лісництво було розділене на Волинське і Забарівське. Волинське лісництво, загальною площею 5298 га, розміщене в Північній частині ДП «Кременецький лісгосп» на території Шумського району. Контора лісництва розташована в селі Стіжок.

  Лісові масиви лісництва знаходяться на території Волино-Подільської височини. За характером рослинності лісництво відноситься до зони західної частини лісостепу.  Клімат в районі розміщення лісництва помірно-континентальний, що сприяє розвитку таких деревних і чагарникових порід як сосна, ялина, модрина, дуб звичайний, дуб червоний, бук, клен, граб, явір, береза тощо.  Переважаючими насадженнями на території лісництва є соснові ліси.

  Ветеранами праці по лісництву являються 28 працівників. Серед них ціла династія сім´ї Саланди Миколи Федоровича, який пропрацював лісничим з 1967 по 2003р. 36 років, пройшов шлях від техніка-лісівника до лісничого, за час його роботи лісництво стало багатогалузевим-побудовано цех хвойно-вітамінного борошна, продуктивністю 500 тон, цех переробки коротко мірної деревини, свиноферма, створено плантацію горобини чорноплідної, обліпихи без колючкової. Проводилась заготівля живиці. Працював грибоварний пункт, побудовано контору лісництва, торгівельний центр. Житлові будинки на 3 квартири. При лісництві був створений машинно-тракторний парк в кількості 10 одиниць техніки. В 1973 році до лісництва було приєднано частину лісів Білокриницького лісництва і землі непридатні для ведення сільського господарства, які знаходились на території Стіжецької сільської ради. Його дружина майстер лісу Саланда Ганна Олександрівна-33 роки, сьогодні уже обоє на заслуженому відпочинку, а син Саланда Володимир Миколайович, інженер-мисливствознавець лісгоспу і вже його син Саланда Микола- старший майстер лісу Забарівського лісництва. Сім’я Радчука Петра Томковича-він лісник-ветеран, а сини Радчук Олексій Петрович і Радчук Ярослав Петрович-майстри лісу. Хорошими словами хочеться відзначити ветеранів-бухгалтера Міньковську Валентину Іванівну, майстра цеху переробки деревини Радчука Івана Тимофійовича, лісників Тищука Хому Омельяновича і його брата Тищука Антона Омельяновича, Радчука Володимира Івановича, Радчука Миколу Степановича, Савіцького Олексія Купріяновича. Трактористів на вивезені і трелюванні лісу Тимчука Мефодія Михайловича,  Тимощука Миколу Сафроновича і Дмитрука Петра Івановича, водії Радчук Володимир Іванович, Савіцький Аркадій Федорович. Лісничий Романишин Ігор Сергійович.

  

Використовуються технології uCozCopyright MyCorp © 2024