| Вхід

Ми у соцмережах
Наші друзі

 

сайт

12:10
Готуємось до весняної лісокультурної кампанії

     Зараз, на порозі весни, у лісівників побільшало роботи, адже розпочато підготовку до проведення весняної лісокультурної кампанії з посадки лісових культур, захисних насаджень. ДП “Кременецьке лісове господарство” цьогоріч планує провести відновлення лісу на площі 110 га, буде посаджено біля 500 тис. шт. сіянців дерев основних лісоутворюючих порід.
    Щорічно обсяги лісовідновних робіт на землях державного лісового фонду лісгоспу становлять близько 115 га, в т. ч. природним відновленням 5-10 га. Для створення високопродуктивних насаджень в лісгоспі велика увага приділяється заготівлі лісового насіння на ділянках постійної лісонасіневої бази і вирощуванню власного садивного матеріалу на лісових розсадниках.
     В лісгоспі нараховується 11 лісових розсадників загальною площею 9 га, де щорічно вирощується понад один мільйон штук стандартних сіянців основних лісоутворюючих порід, що повністю задовольняє потреби підприємства в посадматеріалі. На лісових розсадниках вирощується дуб звичайний, ялина європейська, сосна звичайна, клен гостролистий, клен-явір, ясен звичайний,дуб червоний, горіх чорний, груша, яблуня та інші породи. Крім цього в лісництвах проводиться живцювання декоративних порід таких як самшит, туя та ялівець різних видів та форм, форзиція, вейгела, дейція, магонія падуболисна.
     Державне підприємство «Кременецьке лісове господарство» розпочало підготовку до весняних лісокультурних робіт на 2017 рік. Зараз по всіх лісництвах лісгоспу проводяться роботи з ремонту парниково-тепличних споруд.
(На фото працівники Ланівецького лісництва). 

Переглядів: 101 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Використовуються технології uCozCopyright MyCorp © 2019